• Dostawa

1.  Zakupione towary mogą być odebrane w naszej siedzibie pod  adresem:     
Panki ul.Powstańców Śląskich 13 lub będą   dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. Poniższe ceny dotyczą kosztów wysyłek na terytorium naszego kraju.

2. W przypadku wysyłki możliwa jest wysyłka za pośrednictwem paczkomatów lub firmy kurierskiej INPOST. Uwaga dla klientów wybierających przesyłkę za pośrednictwem paczkomatów: sklep zastrzega sobie prawo do wysłania paczek za pośrednictwem szybkiego kuriera zamiast przesyłki paczkomatowej, bez żadnej dopłaty dla klienta, i bez wcześniejszego poinformowania o tym klientów. Takie zmiany mogą nastąpić szczególnie w okresie natężonego ruchu w sklepie.

3. Koszty dostawy

Przesyłka kurierska Inpost - płątności online 9.99 zł

Przesyłka kurieska Inpost -pobranie 15 zł

Paczkomaty_płatności online -9.99 zł

 

4.Zwroty nie doręczonej paczki

  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem kuriera, Nabywca proszony jest o  skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem hello-baby@o2.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 2 dni od daty nadania .

  • W przypadku zamówień wysłanych za pośrednictwem paczkomatów, Nabywca proszony jest o skontaktowanie się z obsługą sklepu e-mailem pod adresem hello-baby@o2.pl jeżeli paczka nie zostaje do niego doręczona w ciągu 7 dni od daty nadania.